En terrorist fordømmer terrorisme

Forumregler
Har våre politikere noe å frykte for sitt svik mot folket?

http://bmonline.no/html/eu_69.html
http://bmonline.no/html/stortinget.html
http://bmonline.no/html/grini44.html Norge et demokrati? Ikke få meg til å le...

Skriv et svar


This question is a means of preventing automated form submissions by spambots.
Smil
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
BBCode er
[img] er
[flash] er AV
[url] er
Smil er
Emne
   

Hvis du vil legge ved filer, må du fylle ut feltene under.

Utvid visningen Emne: En terrorist fordømmer terrorisme

En terrorist fordømmer terrorisme

Innlegg BmOnline » Man Jul 18, 2016 5:48 pm

Norulv Øvrebotten

En terrorist fordømmer terrorisme


Utenriksminister Børge Brende og resten av regjeringen Erna Solberg har lenge medvirket til kombinasjonen massedrap og bedrag av samme slaget som i Frankrike. I en annen kreativ variant av en falsk flaggoperasjon. For indirekte å sikre en 76 år år gammel makstruktur under fremmed herredømme.

Om sju dager kan vi markere fem år med kontinuerlig maskering av et massedrap på for det meste barn og ungdommer. Å fordømme terrorisme når du er stor terrorist selv blir i drøyeste laget. Likevel er det slik den styrende politiske klassen holder på i Vesten for tiden.

Dobbelspillet mot egne befolkninger er akkurat det samme.

Det er ingen forskjell på president Francois Hollande og statsministrene Jens Stoltenberg og Erna Solberg. Eller president Barack Obama.

Disse politikerne gjøre det samme.

De er marionetter som befester den etablerte makten på denne brutale og indirekte måten.

https://www.nrk.no/urix/brende-til-nrk_ ... 1.13043530

Topp