Dom falt over Regjeringen i Folkedomstolen.

Hvor mange fly har falt ned pga automatiske oppdateringer- som fartøysjefen ikke er blitt informert om?

Feks autotrottle enabled full speed ved take off. Som er laget som en sikkerhet mot "stall speed" under take off.

Dom falt over Regjeringen i Folkedomstolen.

UNREAD_POST Elmer Solberg » Fre Mai 29, 2020 8:14 pm

To:
Justisdepartementet<postmottak@jd.dep.no>;Ålesund fengsel<postmottak.alesund-fengsel@kriminalomsorg.no>;

C/c:
Hanne Kløvig<nymail26@yahoo.com>;NRK Nyhetstips<03030@nrk.no>;TV2 Tips<tips@tv2.no>;Buskerud-Helen Bjørnøy<fmbuhob@fylkesmannen.no>;Hans Kristian Gaarder<hansgaarder@gmail.com>;VG<2200@vg.no>;Dagbladet<2400@db.no>;Gunnar Olav Hæreid<fmsfgoh@fylkesmannen.no>;Ola Normann<Iamvillmannen@gmail.com>;Per Einar Guthus<peguthus@gmail.com>;Per Stensland<fmsfpst@fylkesmannen.no>;Catherine Hellings<brde4pie@gmail.com>;Are Hegrand<are.hegrand@gmail.com>;Svein Olav Nordlien<sveinaren@gmail.com>;Dennis Bowen<nicklasbowen@gmail.com>;Pressevakt i Politidirektoratet<info.pod@politiet.no>;Bmonline<bmonline@bmonline.no>;Øyvind Aarsnes<oe-aarsn@online.no>;Anne Britt Kilen<anne.britt.kilen@luster.kommune.no>;Armend Qaushi<armendsky@gmail.com>;Alitcia Forsberg<alitcia@gmail.com>;Eva Jung Bowen<evajungbowen@gmail.com>;Advokatforeningen<post@advokatforeningen.no>;Advokat Evelyn Egile<ee@smco.no>;postmottak@asd.dep.no<postmottak@asd.dep.no>;Buskerud Fylkeslege Ketil Kongelstad<fmbukko@fylkesmannen.no>;Nils Hoel<nils.hoel@yahoo.no>;Lizbeth Anita Lamey<Lizside@hotmail.com>;postmottak@hod.dep.no<postmottak@hod.dep.no>;Stephan Torp<stephan.torp@jd.dep.no>;Jarle Skartun<jarle.skartun@luster.kommune.no>;erlend aune<erlend.aune@vestfossenlegesenter.nhn.no>;haakon.fredrik@advokatborgen.no<haakon.fredrik@advokatborgen.no>;Mona Sogn Tingrett Sjøvoll Vangstad<Mona.Sjovoll.Vangestad@domstol.no>;Slottet<Post@slottet.no>;Statsminister Erna Solberg<postmottak@smk.dep.no>;Fjordane Tingrett<softpost@domstol.no>;Sigfred Statens-vegvesen Sivertsen<firmapost-vest@vegvesen.no>;Sogn Avis<desk@sognavis.no>;Sivilombodsmann Sivilombodsmann<postmottak@sivilombudsmannen.no>;Unni Justisdep-politiavd Gunnes<unni.gunnes@jd.dep.no>;Domstoladministrasjonen<postmottak@domstol.no>;Vidar Novemberfilm AS<post@novemberfilm.no>;norvoice@online.no<norvoice@online.no>;Karina Hyggen Amland<karina_hyggen_amland@hotmail.com>;Ziv Elisabeth<zivelizabeth@gmail.com>;Nav Sogn og Fjordane<nav.sognogfjordane@nav.no>;Nav klage og ankesorgan<nav.klageogankesor@nav.no>;Beate Hansen<beateolea@hotmail.com>;Reiner Irgang<rainirg@hotmail.com>;Christian politi Algrøy-Vegheim<Christian.Algroy-Vegheim@politiet.no>;Ivar Kvalen<ivar.kvalen@luster.kommune.no>;Gunnar Lunde<post@advokat-lunde.no>;Nrk - S og F - 1<sfj@nrk.no>;Nrk - S og F - INFO<info@nrk.no>;Nrk - S og F - POSTMOTTAK<postmottak@nrk.no>;Rune H Amundsen<amund66@gmail.com>;Elin Ingebrigtsen<elin.ingebrigtsen@hotmail.com>;Alternativ media<annelivirtanen.am@gmail.com>;Vivi-Ann Snøball saksøkelse Sandnes<sandnesfjordcamping@gmail.com>;Kriminalomsorgsdirektoratet<postmottak-8005@kriminalomsorg.no>;Elmer Solberg<elmesol@online.no>;

DOM er falt over Regjeringen m.v. som anført jfr statsapparatet i FOLKEDOMSTOLEN.

Go`dag



Vi er Nasjonale Varslergruppe.


Vi har fått i oppgåve å distribuere denne Dommen som i dag vart handsama i Folkedomstolen. Folket`s Domstol, på vegne av det Norske Folk. "Domsavsigelse REGJERINGA ER AVSATT." Utfrå Dommen så ser dykk at det same gjeld for Heile POLITI-etaten, Påtalemaktsapparatet, Dommara i det eksisterande korrumperte systemet, samt Barnevernet.

Vi ber om at Dommen trer i kraft øyeblikkeleg og at alle berørte partar vert informert så snart som mogleg.

Med ynskje om ei velsigna og fin helg til dykk alle.



Venleg helsing



Elmer

Nasjonale Varslergruppe

1505 Sak nr. 2020-00008-I-SOGN-FOLKDOM Forkynning.pdf
1505 Sak nr. 2020-00008-I-SOGN-FOLKDOM Forkynning.pdf (80.22 KiB) Vist 9905 ganger


1505 Saks nr 2020-00008-I-SOGN-FOLKDOM.pdf
1505 Saks nr 2020-00008-I-SOGN-FOLKDOM.pdf (412.78 KiB) Vist 9903 ganger


ATT00023 1505-2020 kap 17.pdf
ATT00023 1505-2020 kap 17.pdf (61.4 KiB) Vist 9901 ganger




Medlem av FAMPO (Folkeaksjonen mot Maktmisbruk, Politistat og Overgrepskultur)

Initiativtaker til oppretting av Folket`s Domstol Folkedomstolen i Norge, og en blant flere Overdommere for Domstolen.


Sist flyttet til topp av Anonymous den Fre Mai 29, 2020 8:14 pm
Elmer Solberg
 

Gå til AVIATION SECURITY

Hvem er i forumet

Brukere som leser i dette forumet: Ingen registrerte brukere og 1 gjest

cron