Dom falt over Regjeringen i Folkedomstolen.

Merk dere at dagens lovgivere gjemmer seg bak en korporasjon, et enevelde som er identisk med BANDIDOS!
Det er det ulovlige Kartellet på stortinget.
Når staten sitter og styrer med alle frihetene på hånden, hva har vi da? Jo vi har da et enevelde, bedre kjent under navnet DIKTATUR. Det er "white collar crimes" vi har med å gjøre, banditter og mordere i slips. Vil du være med på å få de i kasjotten?
Forumregler
Den opprinnelige Grunnloven, fattet av Falsen ble ikke fulgt opp av de som burde vite bedre, nemlig en tregrening av statens funksjoner. (Rudolf Steiner)
Økonomi, (pengelivet) Kulturlivet og Rettslivet. Hvor Staten har hånden i alle tre, men bare skulle ha rettslivet i sin hånd- har vi derved levd under et DIKTATUR, i stedet for demokrati.

Dom falt over Regjeringen i Folkedomstolen.

UNREAD_POST Elmer Solberg » Fre Mai 29, 2020 8:14 pm

To:
Justisdepartementet<postmottak@jd.dep.no>;Ålesund fengsel<postmottak.alesund-fengsel@kriminalomsorg.no>;

C/c:
Hanne Kløvig<nymail26@yahoo.com>;NRK Nyhetstips<03030@nrk.no>;TV2 Tips<tips@tv2.no>;Buskerud-Helen Bjørnøy<fmbuhob@fylkesmannen.no>;Hans Kristian Gaarder<hansgaarder@gmail.com>;VG<2200@vg.no>;Dagbladet<2400@db.no>;Gunnar Olav Hæreid<fmsfgoh@fylkesmannen.no>;Ola Normann<Iamvillmannen@gmail.com>;Per Einar Guthus<peguthus@gmail.com>;Per Stensland<fmsfpst@fylkesmannen.no>;Catherine Hellings<brde4pie@gmail.com>;Are Hegrand<are.hegrand@gmail.com>;Svein Olav Nordlien<sveinaren@gmail.com>;Dennis Bowen<nicklasbowen@gmail.com>;Pressevakt i Politidirektoratet<info.pod@politiet.no>;Bmonline<bmonline@bmonline.no>;Øyvind Aarsnes<oe-aarsn@online.no>;Anne Britt Kilen<anne.britt.kilen@luster.kommune.no>;Armend Qaushi<armendsky@gmail.com>;Alitcia Forsberg<alitcia@gmail.com>;Eva Jung Bowen<evajungbowen@gmail.com>;Advokatforeningen<post@advokatforeningen.no>;Advokat Evelyn Egile<ee@smco.no>;postmottak@asd.dep.no<postmottak@asd.dep.no>;Buskerud Fylkeslege Ketil Kongelstad<fmbukko@fylkesmannen.no>;Nils Hoel<nils.hoel@yahoo.no>;Lizbeth Anita Lamey<Lizside@hotmail.com>;postmottak@hod.dep.no<postmottak@hod.dep.no>;Stephan Torp<stephan.torp@jd.dep.no>;Jarle Skartun<jarle.skartun@luster.kommune.no>;erlend aune<erlend.aune@vestfossenlegesenter.nhn.no>;haakon.fredrik@advokatborgen.no<haakon.fredrik@advokatborgen.no>;Mona Sogn Tingrett Sjøvoll Vangstad<Mona.Sjovoll.Vangestad@domstol.no>;Slottet<Post@slottet.no>;Statsminister Erna Solberg<postmottak@smk.dep.no>;Fjordane Tingrett<softpost@domstol.no>;Sigfred Statens-vegvesen Sivertsen<firmapost-vest@vegvesen.no>;Sogn Avis<desk@sognavis.no>;Sivilombodsmann Sivilombodsmann<postmottak@sivilombudsmannen.no>;Unni Justisdep-politiavd Gunnes<unni.gunnes@jd.dep.no>;Domstoladministrasjonen<postmottak@domstol.no>;Vidar Novemberfilm AS<post@novemberfilm.no>;norvoice@online.no<norvoice@online.no>;Karina Hyggen Amland<karina_hyggen_amland@hotmail.com>;Ziv Elisabeth<zivelizabeth@gmail.com>;Nav Sogn og Fjordane<nav.sognogfjordane@nav.no>;Nav klage og ankesorgan<nav.klageogankesor@nav.no>;Beate Hansen<beateolea@hotmail.com>;Reiner Irgang<rainirg@hotmail.com>;Christian politi Algrøy-Vegheim<Christian.Algroy-Vegheim@politiet.no>;Ivar Kvalen<ivar.kvalen@luster.kommune.no>;Gunnar Lunde<post@advokat-lunde.no>;Nrk - S og F - 1<sfj@nrk.no>;Nrk - S og F - INFO<info@nrk.no>;Nrk - S og F - POSTMOTTAK<postmottak@nrk.no>;Rune H Amundsen<amund66@gmail.com>;Elin Ingebrigtsen<elin.ingebrigtsen@hotmail.com>;Alternativ media<annelivirtanen.am@gmail.com>;Vivi-Ann Snøball saksøkelse Sandnes<sandnesfjordcamping@gmail.com>;Kriminalomsorgsdirektoratet<postmottak-8005@kriminalomsorg.no>;Elmer Solberg<elmesol@online.no>;

DOM er falt over Regjeringen m.v. som anført jfr statsapparatet i FOLKEDOMSTOLEN.

Go`dag



Vi er Nasjonale Varslergruppe.


Vi har fått i oppgåve å distribuere denne Dommen som i dag vart handsama i Folkedomstolen. Folket`s Domstol, på vegne av det Norske Folk. "Domsavsigelse REGJERINGA ER AVSATT." Utfrå Dommen så ser dykk at det same gjeld for Heile POLITI-etaten, Påtalemaktsapparatet, Dommara i det eksisterande korrumperte systemet, samt Barnevernet.

Vi ber om at Dommen trer i kraft øyeblikkeleg og at alle berørte partar vert informert så snart som mogleg.

Med ynskje om ei velsigna og fin helg til dykk alle.



Venleg helsing



Elmer

Nasjonale Varslergruppe





ATT00023 1505-2020 kap 17.pdf
(61.4 KiB) 8 ganger




Medlem av FAMPO (Folkeaksjonen mot Maktmisbruk, Politistat og Overgrepskultur)

Initiativtaker til oppretting av Folket`s Domstol Folkedomstolen i Norge, og en blant flere Overdommere for Domstolen.


Sist flyttet til topp av Anonymous den Fre Mai 29, 2020 8:14 pm
Elmer Solberg
 

Gå til En høyesterett uten ære, kan ikke folket bære

Hvem er i forumet

Brukere som leser i dette forumet: Ingen registrerte brukere og 1 gjest

cron