Facebook støtter massemord på befolkningen!

Media i Norge formidler for det meste løgn og bedrag til det norske folk. Dem er bekjent av å formidle brød og sirkus. Både i aviser og speiselt i TV. Og denne rollen er de meget bekvemme med?
NRK er steingal med Tv2 hakk i hælene!

Den røde og blå aksen i politikk har nå blitt så like som to dråper vann- og der finnes IKKE noe forskjell på dem, akkurat det samme har skjedd hos pressen. Ingen forskjell på dem. De lyver alle så de tror på det selv.
Avisene får således betalt 12 milliarder kroner pr år- for å sove på jobben, noe de har gjort glatt siden statskuppet den 10. januar, 1940.
viewtopic.php?f=43&t=3292
Forumregler
Drapsforsøket på William Nyggard må få høyere prioritet og oppklares, ja like stor oppmerksomhet som Nokas ranet.

Facebook støtter massemord på befolkningen!

UNREAD_POST BmOnline » Fre Jul 30, 2021 8:28 am

Husk Facebook støtter opp om massemord på verdens befolkning. Remember, Facebook support massmurder to the population of the world. Therefore log out of this mad place!!

Dødsvaksinene.png
De sleipe kvitfrakkene som kaller seg Leger- er med på massemord av befolkningen!
Nå har Pfizer innrømmet at det var gift blandet i det de sprøytet i folk- og kalte det vaksiner.
Dødsvaksinene.png (49.07 KiB) Vist 118531 ganger


https://rumble.com/vkgdq7-deadly-shots- ... wsFoYw1A-k

Og til dere som lurer, JA, dette er samme opplegget som 22. juli 2011- hvor kulene er byttet ut med rottegift. Vipps, der har dere det, helt gratis! Forskjellen er bare den- nå gjelder det å drepe så mange, så det kun skal være 1,9 millioner igjen av oss, jern Ernas bærekraftige mål, innen 2025! Les også om den dyktige Professoren Reiner Fuellmich amerikansk- tysk statsborger og riksanwalt.
Som også arbeider i World Doctors Alliance sammen med mange andre RIKTIGE leger, som egentlig godkjenner riktige vaksiner.

BmOnline
Brukerens avatar
BmOnline
Admin
 
Innlegg: 2767
Registrert: Ons Nov 05, 2008 2:44 pm
Bosted: Norge, som kunne vært det vakreste sted på jord
Norsk er best: 0

Fremover skriver Går Godt

UNREAD_POST BmOnline » Tir Okt 11, 2022 12:51 pm

Avisa Fremover i Narvik skrev 6. april 2020 på LEDERPLASS

Fremover går godt til tross for Korona. Og ingen skjønner bæra???

Her mine venner skal dere få dere en smakebit om hva som egentlig har foregått hos "hvit frakkene" i byen Narvik. (Narrvik)

Hele KOKKORONA showet er blankt løgn- og det utøves et massemord på norges befolkning ved bruk av skitne vaksiner, dvs isatt Graphene Oxid og jernskrot. Nanoboots, made by Bill Gates.

Disse nanoboots er små komputere som er tilsatt disse bomullspinnene de stikker opp i ganen på folk, så de begynner å blø. De ser ut som små stjerner. Og når de kommer i kontakt med mennesker, så begynner de å krøke seg fast i bløtvevet- og så lekker de ut giften til kapilærene, de små blodårene. KLIKK på bildene så blir de store.

Bomullspinnen smitter deg.png
Her ser dere GPS tracker isatt bomullspinnene som stikkes opp i ganen på folk.


På bildet ser du hvordan de ser ut. Med lupe kan du se disse GPS trackerne. Og med dagens nye 5 G kan du så se på mobilen, når noen som er infisert faller død om. Da kommer likvogna for å plukke opp vedkommende.

Her ser dere at pinner er merket med Negativ og positiv. Hvilken fikk du? Dere MÅ aldri la dere lure til å ta imot noe som helst fra disse MENGELE FRAKKENE i NORGE.

Posi or neg pcr_test.jpg
Her ser dere at pinner er merket på forhånd, positiv og negativ. Hvilken pinne fikk du?


IKKE la deg lure av globalistene- de er slett ikke gode.

Purken som er skurken har bestillt rikelig med LIKPOSER i anledningen.

Likposer.jpg
Purken og skurken har fått fatt i rikelige mengder med likposer- tror dere at det er til purken selv de skal benyttes?


Så kommer det meget delikate spørsmålet, hvor mange penger har de mottatt for å være med på massemordet mot eget folk????????


Vi har mye å snakke om! Tenk mine venner- Legene LOT seg KJØPE for judaspenger!!!

BmOnline


Brukerens avatar
BmOnline
Admin
 
Innlegg: 2767
Registrert: Ons Nov 05, 2008 2:44 pm
Bosted: Norge, som kunne vært det vakreste sted på jord
Norsk er best: 0

Re: Facebook støtter massemord på befolkningen!

UNREAD_POST BmOnline » Fre Apr 12, 2024 9:23 am

Ja, nå har vi svaret på dette spørsmålet- MILLIONER med Kroner har disse massemorderne som kaller seg Leger tatt imot- for å sette gift på egne pasienter,

Hva skal vi si? Finnes der noen unnskyldning? Nope! I kasjotten med dem alle. Og det blir Legemangel. Men skitt- slike leger klarer vi oss meget godt foruten!

Leger fikk penger for å drepe folk.jpg
Leger Tok imot Millioner for å drepe folk. Vi har mye å snakke om.


Drept av Vaksine.png
Pasienter som ble drept



Husk, ikke stol fem flate ører på disse lystløgnerne. Jeg sa ifra til min fastlege. Han var ikke god i toppen! Han tvang ei maske på kona mi. Du kan tro jeg gav ham inn!
Brukerens avatar
BmOnline
Admin
 
Innlegg: 2767
Registrert: Ons Nov 05, 2008 2:44 pm
Bosted: Norge, som kunne vært det vakreste sted på jord
Norsk er best: 0

Re: Facebook støtter massemord på befolkningen!

UNREAD_POST NETTROLLET » Tir Apr 16, 2024 10:58 am

Nå må folket i Norge se å samle seg.

1. Bort med ALLE politikerne i V-H aksen.

2. Bort med alle Legene som har deltatt i masseslaktingen!

3. Bort med samtlige i politiet. VI må få et nytt politi. Av folket.

4. Bort med ALT som heter forsvar, fordi det vi tregner er et FORSVAR.

5. Bort med NATO djevlene!

Det blir straks renere og penere og mer fred på jord, når alle disse fyssakkene er blitt fjernet.
NETTROLLET
 

Re: Facebook støtter massemord på befolkningen!

UNREAD_POST Admin bmo » Man Mar 16, 2026 12:03 am

Ja, nu e nok tiden inne for å snu på flisa. Hvem var det som skrek høyest om at folk måtte vaksinere seg?
Bare bit dere merke i hva jeg skriver- i 2019 sa jeg ifra om at INGEN måtte la seg stikke med giftige nåler de navngav som vaksiner. Uheldigvis arbeidet jeg ikke i NRK, fordi da hadde dere sannelig hørt hva jeg hadde advart dere om, nemlig nanoboots i vaksen- som samarbeider med 5 Ghz basestasjoner slik at blodet koagullerer og blodpropp er som kveld i stua. Vondt i brystet begynner det med. Så det er en god ting å si imot dette- hvis du ikke allerede har tatt motgift, så er metoden her.

Kjøp inn 3 grapefrukt og 3 sitroner- en stor kassrotte med 3 liter vann, ta skallet av fruktene med nevene- i kasserollen med det, og skjær fruktene i små deler og ha i kasserollen sammen med skallet. La det ikke stormkoke, men på plate 1 etter at du har fått opp dampen, så skrur du ned til plate 1. Slik skal det stå i 3 timer på plata. Med lokk på. Så ikke godsakene fordamper.

Som en liten opplysning, vil jeg bare si at alle som har lurt på hva det er de ser oppe i skylaget, mange lange striper høyt oppe, ca 2 km oppe. Jo, det er fly som slipper ut denne giften som alle skal daue av. ChemTrails på folkemunne. De har holdt på med dette i massevis av år. ja, 60- 70 år. Og merk dere dette. Det er akkurat samme driten de hadde i disse vaksinene alle måtte ta. La de aldri få stikke ei nål i dine barn!! Menneske kroppen trenger ikke denne giften. Amen!

Bare husk å ALDRI ta noen vaksiner!!!

Dette fikk jeg tak i fra Geoengeenering.com- Morstad.

Når 3 timer har gått- ta den store kasserollen til sides for 2 timers svalning.

1. Så skal du sile godsakene oppi Norgesglass el. lignende med pakning.
2. Neste dag skal du ta to sskjeer av medisinen om morgenen formiddag- og på kvelden i 20:00 tiden tar du to spiseskjeer til. Altså 4 sskjeer pr. dag så lenge det rekker.

3. Når du/ dere har brukt opp denne ladningen, så er det å lage en ny ladning medisin.

Dette bør man gjøre i 6 mnd. De som hadde vondt i brøstet i begynnelsen, ble krute god etter en runde. Men for sikkerhets skyld fortsetter vedkommende ennu, fordi hadde tatt 4 døds stikk fra disse over-ivrige morderne.

Det er ikke pent gjort av div leger og helsepersonell i Norge. Nå blir de satt fast pga "sin brøde".

Forteller du denne sannhet til folk flest- så har de vanskelig for å skønne det, men det var også meningen fra de impliserte. Så galt at man nemlig ikke kunne komme på tanken om at det var et massemord på folket i Norge og i verden som var på beddingen.

Disse partiklene er så småe, nano- så man må ha kjempe instrument for å se de. Og de tåler varme, kulde og trykk. De er bygget på aluminiums basis.

Admin BmOnline.


Sist flyttet til topp av Anonymous den Man Mar 16, 2026 12:03 am
Admin bmo
 


Gå til Media løgnhalsene

Hvem er i forumet

Brukere som leser i dette forumet: Ingen registrerte brukere og 4 gjester