The good great reset

US marines act like nazis, killing people because best friends?
Do we accept this kind of behavior in our stoves? Almost all americans have one iron in they jacet, who cares? What kind of madness is this?

Do they really copy the muslim selfbombers in some way?
Forumregler
Amerikanerne lever av kuler og krutt.

The good the bad and the lonely, "Vaksine" atter en gang

UNREAD_POST BmOnline » Man Okt 13, 2025 6:01 pm

I avisen Nordsalten kan vi lese om en ny runde med vaksine giften på levende mennesker. Globalistpakket bryr seg katte i din helse og ser helst at du stiller opp i denne gift dose køen som de kaller vaksiner. Mitt gode råd er til alle dere som lurer på hva de skal gjøre i denne sammenhengen. Ikke la deg lure til å stille opp nu. Mange stilte seg i køen i 2020 for å få sine doser, ja både to og tre ganger.

Nå står det skrevet i Avisa Nordsalten av 10. oktober 2025 side 12 å lese: Håper på GOD oppslutning om høstvaksineringen

Kommune overlege Ingar Strand oppfordrer folk til å stille opp i vaksineprogrammet i Steigen.

MITT gode RÅD!

La deg aldri lure av globalistpakket til å ta døds stikket Covid19 vaxen!!! PMEUMOKK vaxen...liggg langt unna disse iglene!

Be de om å ta den selv i deres påsyn- og husk- de tar selv saltvann. Det gir ingen skade. Slik de holdt på i 2020. Legene.

Ikke gi BLODBADSGLOBALISTENE din "lillefiner" Jeg advarte også i 2020 mot denne rottegiften. Mange ble advart og lever i dag.

Her på min hjemmeside kan du lese deg opp om hva som har fåregått i alle år i Norsk Piolitikk og heleslaus- uvesenet-.

Så kommer spørsmålet! Hvor mange millioner har de fått på kontoen for å være belsebu!? :shock:
Brukerens avatar
BmOnline
Admin
 
Innlegg: 2768
Registrert: Ons Nov 05, 2008 2:44 pm
Bosted: Norge, som kunne vært det vakreste sted på jord
Norsk er best: 0

Re: The good great reset

UNREAD_POST Gjest » Lør Des 20, 2025 4:22 pm

Det er fine saker.


Sist flyttet til topp av Anonymous den Lør Des 20, 2025 4:22 pm
Gjest
 

Forrige

Gå til US-Warship

Hvem er i forumet

Brukere som leser i dette forumet: Ingen registrerte brukere og 2 gjester