Korandrapet på Siri Skare

Hvorfor er det bare i utlandet at griske politikere steines og kjeppjages?
Har dere lagt merke til at NRK stadig peker på sex overgrep og pedofili i utlandet? Mens de ALDRI har nevnt med et ord at det er DOBBELT så galt i Norge.

Trodde dere at Ari Behn skjøt seg selv? Å laaangt ifra. Han ble skutt. På samme vis som General C G Fleischer.
Forumregler
Har våre politikere noe å frykte for sitt svik mot folket?

http://bmonline.no/html/eu_69.html
http://bmonline.no/html/stortinget.html
http://bmonline.no/html/grini44.html Norge et demokrati? Ikke få meg til å le...

Korandrapet på Siri Skare

UNREAD_POST Afghanistan » Søn Apr 10, 2011 10:51 am

Siri Skare fikk hodet kuttet av

Både Siri Skare (52) og svenske Joakim Dungel (33) ble halshogd under den blodige massakren på FNs hovedkvarter i byen Mazar-i-Sharif i det nordlige Afghanistan, skriver den danske avisen Ekstra bladet. Også nettstedet Lenziran.com, som er et nettsted som hovedsakelig skriver om Iran, skriver at de to FN-ansatte fikk hodene hogget av da den islamske mobben gikk til angrep.

Den barbariske halshoggingen av den norske offiseren ble utført som protest mot at en amerikansk prest for en liten menighet brant et eksemplar av Koranen. Hittil har ingen norske aviser skrevet at drapene skjedde på denne ekstra barbariske og primitive måten. På Frie Ytringer har vi tidligere skrevet at handlingen ble utført av mennesker som representerer en primitiv kultur i et tilbakestående land.

Også alJazzera melder at to av de myrdede utlendingene ble halshogd



http://www.frie-ytringer.com/2011/04/05 ... kuttet-av/
Afghanistan
 

Gå til Utenriksnyheter

Hvem er i forumet

Brukere som leser i dette forumet: Ingen registrerte brukere og 1 gjest

cron