Side 1 av 1

SP vil ha folkeavstemning om EØS

UNREAD_POSTSkrevet: Fre Okt 14, 2016 6:50 pm
BmOnline
Ja, hva skjer, hva skjer?? Tenk dere denne motforestillingen i lys av inngåelsen av eøs-avtalen da AP og fhv stm. Gro H Brundtland og Jonas G Støre, som var jesuitten som arbeidet flittig for å få innført Romas lover i Norge, les Eiendomssamfunnet.

Motstridende fordi Norges Grunnlov allerede har en klausul imot avståelse av suverenitet, og folket har igjennom Grunnlovens §112 fullstendig makten i sine hånd til å stoppe juksemakere som Jonas G Støre og Gro H Brundtland.

Så hvorfor denne floppen til SP? Jo, det er fordi de skal lure velgerne til å velge SP, for dermed å fortsett lureriet jfr. de raud-grønne, les brun-mix nr 666.

For de som ikke ser lureriet, så er det på tide å se dere om og ta et ANNET valg til høsten.

Jeg anbefaler dere å ikke låne øret til de raud-grøne mer, aldri mer. Heller ikke til "jern-Erna" (H). Fordi det er samme "ulla hele svine-bingen"! Les svinekjøtt. :?

SP_eøs_.gif
SP lurer velgerne, Grunnlovens § 112 skulle verne oss imot EØS- hvor skjedde egentlig skaden? Jo, i 1992.


http://grunnlovens-vektere.com/html/votering.html

BmOnline