Justismord utføres i Norge, hvem beskytter deg?

Det er et kobbel med "kaklende høns vi har til bords" i Regjeringen.no i dag. http://bmonline.no/html/stortinget.html

Moderator: BmOnline

Forumregler
Regjeringen.no er som kaklende høns: http://bmonline.no/html/riksrett.html

De har forbrutt seg mot statens selvstendighet, §1 i Norges Grunnlov

Justismord utføres i Norge, hvem beskytter deg?

UNREAD_POST Armend Qaushi » Man Jan 06, 2020 3:27 pm

WHY GOSSIP AND MINI-FALSE FLAG’S WE DO SEE DAILY, WHY THERE IS ‘’JUSTISMORD’’ HAPPENING DAILY IN NORWAY, WHO WILL PROTECT YOU?

To Statsminister Erna Solberg<postmottak@smk.dep.no>;

C/c

Mona Sogn Tingrett Sjøvoll Vangstad<Mona.Sjovoll.Vangestad@domstol.no>;Unni Justisdep-politiavd Gunnes<unni.gunnes@jd.dep.no>;Vest politidistrikt<post.vest@politiet.no>;Fjordane Tingrett<softpost@domstol.no>;Ola Normann<Iamvillmannen@gmail.com>;Domstoladministrasjonen<postmottak@domstol.no>;Domstoladministrasjonen<postmottak@domstoladministrasjonen.no>;Justisdepartementet<postmottak@jd.dep.no>;Øyvind Vassøy<oyvind.vassoy@gmail.com>;Øyvind Aarsnes<oe-aarsn@online.no>;Bmonline<bmonline@bmonline.no>;Nils Hoel<nils.hoel@yahoo.no>;Eva Jung Bowen<evajungbowen@gmail.com>;Dennis Bowen<adv_mail_bowen@yahoo.com>;Armend Qaushi<armendsky@gmail.com>;Alitcia Forsberg<alitcia@gmail.com>;10-AGDERPOSTEN<tusentips@agderposten.no>;11-NATIONEN<alexander.gjermundshaug@nationen.no>;12-GLÅMDALEN<tips@glomdalen.no>;13-TONSBERGS BLAD<sigmund.kydland@tb.no>;1-HARDANGER FOLKEBLAD<eivind@hardanger-folkeblad.no>;Marianne Bugge<mannemi73@gmail.com>;Sande VF Ordfører Elin Gran Weggesrud<ordforer@sande-ve.kommune.no>;SFFKM – Maria Collett Knagenhjelm<fmsfmck@fylkesmannen.no>;SFFKM – Tore Larsen<fmsftla@fylkesmannen.no>;U S Embassy Norge<OsloACS@state.gov>;U S Embassy Norge<fbu.oslo@ssa.gov>;VFFK - Vestfold Fylkeskommune<firmapost@vfk.no>;Åshild Kjelsnes<ashild.kjelsnes@sfj.no>;Asker og Bærum Tingrett<abtingrett@domstol.no>;Klæbu-Elisabeth-eiend og komtek Høyem<elisabeth.hoyem@klabu.kommune.no>;Klæbu Formanskap Ole Eilif Horgøien<ole.horgoien@klabu.kommune.no>;Klæbu Formanskap Paal Christian Bjønnes<paal.christian.bjonnes@klabu.kommune.no>;Klæbu Formansk Efia Marie Damba<efia.marie.damba@klabu.kommune.no>;Klæbu Jarle Martin – VARAORDF Gundersen<jarle.martin.gundersen@klabu.kommune.no>;Klæbu Kommune<postmottak@klabu.kommune.no>;SFFKH – Ingrid Fåberg<fmsfifa@fylkesmannen.no>;SFFKJ – Elisabeth Lund Iversen<fmsfeli@fylkesmannen.no>;Tor Åge Berglid<taberglid@gmail.com>;Albert Smith<contact@ebusinesshall.com>;2-VARDEN<redaksjonen@varden.no>;3-HADELAND<ssb@hadeland.net>;4-Sør varanger avis<redaksjon@sva.no>;5-NORHORDLAND<redaksjonen@nordhordland.no>;6- OPPLAND ARBEIDERBLAD<tips@oa.no>;7-GUDBRANDSDØLEN DAGNINGEN<redaksjonen@gd.no>;8-AVISA NORDLAND<tips@an.no>;9-FREDRIKSSTAD BLAD<tips@f-b.no>;14-GJENGANGEREN<redaksjonen@gjengangeren.no>;15-HAMAR DAGBLAD<redaksjonen@hamar-dagblad.no>;16-KRAGERO BLAD VESTMAR<redaksjonen@kv.no>;17-LAAGENDALSPOSTEN<redaksjonen@laagendalsposten.no>;18-LIERPOSTEN<redaksjonen@lierposten.no>;19-MOSS AVIS<tips@moss-avis.no>;20-NORDSTRANDS BLAD<martin.gray@oblad.no>;21-RINGSAKER BLAD<redaksjonen@ringsaker-blad.no>;22-ROYKEN OG HURUMS AVIS<redaksjonen@rha.no>;23-SANDE AVIS<redaksjonen@sandeavis.no>;24 AVISEN<24avisen@gmail.com>;24-SANDEFJORDS BLAD<redeaksjonen@sb.no>;Norge I Dag<idag@idag.no>;Anders - Nasjonal Pedersen - Varslingsgruppe<apgamvik@live.com>;Asbjørn Nilssen<nilssen.asbjorn@gmail.com>;Hanne Kløvig<nymail26@yahoo.com>;NRK Nyhetstips<03030@nrk.no>;TV2 Tips<tips@tv2.no>;Buskerud-Helen Bjørnøy<fmbuhob@fylkesmannen.no>;Hans Kristian Gaarder<hansgaarder@gmail.com>;VG<2200@vg.no>;Dagbladet<2400@db.no>;Gunnar Olav Hæreid<fmsfgoh@fylkesmannen.no>;Anne Karin Hamre<fmsfAKH@fylkesmannen.no>;Per Einar Guthus<peguthus@gmail.com>;Per Stensland<fmsfpst@fylkesmannen.no>;Catherine Hellings<brde4pie@gmail.com>;Are Hegrand<are.hegrand@gmail.com>;Svein Olav Nordlien<sveinaren@gmail.com>;Dennis Bowen<nicklasbowen@gmail.com>;Pressevakt i Politidirektoratet<info.pod@politiet.no>;Ragna Aud Leirmo<ragna.aud.leirmo@luster.kommune.no>;Anne Britt Kilen<anne.britt.kilen@luster.kommune.no>;Rannveig Skår<rannveig.adelheid.gram.skar@politiet.no>;Advokatforeningen<post@advokatforeningen.no>;søren hellenes<post@advokateneilarvik.no>;Sem fengsel<postmottak-8330@kriminalomsorg.no>;Advokat Evelyn Egile<ee@smco.no>;Halvor Thurn Basberg<sogn@advokatkontor.no>;postmottak@asd.dep.no<postmottak@asd.dep.no>;Buskerud Fylkeslege Ketil Kongelstad<fmbukko@fylkesmannen.no>;Lizbeth Anita Lamey<Lizside@hotmail.com>;Øivind Walter<Walthersens@gmail.com>;Gunnar Lunde<post@advokat-lunde.no>;postmottak@hod.dep.no<postmottak@hod.dep.no>;Stephan Torp<stephan.torp@jd.dep.no>;Jarle Skartun<jarle.skartun@luster.kommune.no>;Ivar Kvalen<ivar.kvalen@luster.kommune.no>;erlend aune<erlend.aune@vestfossenlegesenter.nhn.no>;haakon.fredrik@advokatborgen.no<haakon.fredrik@advokatborgen.no>;Slottet<Post@slottet.no>;Sigfred Statens-vegvesen Sivertsen<firmapost-vest@vegvesen.no>;

Mind control research Norway! (MASS-MANIPULATION).

SOURCE: https://www.facebook.com/notes/armend-j ... 014856533/

El for Gud, mer for nøkkel Guds nøkkel. (nøkkel-bærer)

SOURCE: https://www.facebook.com/notes/armend-j ... 773741224/

Publikums rett til å pågripe = BORGERVERN.

SOURCE: https://www.facebook.com/notes/armend-j ... 255413209/

HEMMELIG POLITI (noen ganger politisk politi eller statspoliti) / Hemmelige politistyrker gjerne med totalitære regimer! P.STATE

SOURCE: https://www.facebook.com/notes/armend-j ... 461007322/

NORSK STAT, FORSVARET, POLITI, HELSEVESENET, RETTSVESENET & BARNEVERNET = KORRUPSJON / FOLKEMORD (MENNESKEHANDEL).

SOURCE: https://www.facebook.com/notes/armend-j ... 801508688/

Elmer Solberg's SISTER DECLARES ELMER SICK, WITHOUT LEGAL LIABILITY!

Elmer Solberg's SYSTER ERKLÆRER ELMER SJUK, UTEN JURIDISK ANSVAR!

Hvorfor er mennesker rundt Elmer Solberg redd? Er det ikke på tide å se på politiets metodebruk?

SOURCE:


MVH
FOLK FLEST

Kommentar bmo:

Hvem er mest syk Erna Solberg?


Sist flyttet til topp av Anonymous den Man Jan 06, 2020 3:27 pm
Armend Qaushi
 

Gå til Regjeringen.no

Hvem er i forumet

Brukere som leser i dette forumet: Ingen registrerte brukere og 0 gjester

cron