Dr. Naomi Wolf:Forsøkte Bevisst Å Drepe Oss Alle.

Korridorpasienter, dass-pasienter, demens-pasienter
Hvilken sykdom, diagnose, pasient ivaretar et norsk sykehus?

Jo, de slakter pasientene med gift og fru Morfin. Vi har masse å snakke om! Rotter er hva som skjuler seg i Legefrakkene i dag!

Moderator: BmOnline

Forumregler
Er Norge verdens beste land å bo i?

Dr. Naomi Wolf:Forsøkte Bevisst Å Drepe Oss Alle.

UNREAD_POST Gry Merethe Hagen » Man Sep 07, 2026 10:41 am

Gry Merethe Hagen

Dr. Naomi Wolf: «PFIZER Forsøkte Bevisst Å Drepe Oss Alle.»
«De drepte babyene og de visste det. De forgiftet morsmelken og de visste det... de senket sædtallet og de visste det.»
«Dette er satanisk på et massivt nivå... de visste at de gjorde dette.»
Dette er faktaene etter rettsforliket som tvang frem dumpingen av Pfizer sine egne interne filer — hundretusener av sider som et frivillig korps av leger, forskere og analytikere brukte år på å gjennomgå.
Pfizer observerte babyer som døde i mors liv og skrev «morslig eksponering». De sporet forgiftet morsmelk. De registrerte kollapsende sædtall. De logget ødelagte sykluser, skadede plasentae og permanent hjerteskade fra myokarditt hos de unge — og de fortsatte å injisere.
De snublet ikke inn i dette. Ifølge de registrerte opplysningene så de massakren i sanntid, skjulte dødsfall for å beholde nødgodkjenningen, kjempet for å låse papirene unna i 75 år, og presset fortsatt sprøytene inn i gravide kvinner, ammende mødre og barn.
Wolfs anklage er direkte: Dette var ikke et sikkerhetsfeil. Det var et angrep på reproduksjonen selv. Ikke en feil... men et faktisk kjennetegn ved de giftige sprøytene.
De som godkjente det, reklamerte for det, påla det og stilnet alle som skrek, fulgte ikke «vitenskapen». De dekket over en forbrytelse mot de ufødte, mot fruktbarheten, mot neste generasjon — og de gjorde det mens de kalte dissidenter farlige.
De visste det. De fortsatte. Og de holdt nesten på å begrave bevisene for alltid.
Gry Merethe Hagen
 

Gå til Det norske helsevesen- bedre enn sitt rykte?

Hvem er i forumet

Brukere som leser i dette forumet: Ingen registrerte brukere og 1 gjest