Her kan dere høre Dr. Sherri Tenpenny (Cleveland) USA fortelle at Covid 19 vaksinen fører til død. Hun har vært dokter siden 1985 og hun gyver løs på de store farmasøytene som går ærend for blodbadsglobalistene. Hun mener at vaksiner har skylden for mange plager og dødsårsaker, bl.a. klybbedød. Klikk på lenken under for å se videoen. Den videoen kommer opp meget raskt. Spre og del til dine venner og familie. Her må sannheten ut til folket!
HUSK, det er massemordere vi har med å gjøre fra Storting og Regjering!

- Her er videoen hvor Dr Sherri Tenpenny forteller om Covid 19 vaksinen. Ikke ta den vaksinen er hennes gode råd-.
https://bmonline.no/forum/download/Dr_S ... npenny.mp4Så der er ingen god grunn til å ta denne vaksinen som nå blir blåst opp i skyene som noe flott.
Legen sier at fra 4 mnd til et år etter vaksinen- så får vi se hvor mange som stryker med.
Ligg langt unna disse massemorderne!
Her er mer info om den
våkne legen som går imot vaksiner.
Her er også info om Theragrippers, som fester seg til slimhinnene i nesen- klorer seg fast og avgir gift så du skal bli dårlig. Det er hva de har på bomullspinnen de stikker opp laangt mot hjernen. Så avsetter de gift, så du skal bli dårlig, og dødelig syk.
https://www.hopkinsmedicine.org/news/ne ... e-gi-tract

- Her ser dere de små maskinene som de setter av opp i nesen på deg. De er som stjerner, men når de får kroppstemperatur, så krøker de seg fast i slimhinnene og utsondrer gift som kommer i blodbanen din. Du blir syk og dør. Se bildet.
Vi har mye å snakke om!
BmOnline