BmOnline » Søn Des 25, 2016 7:59 am
Det som er så GALE jo- FOLK flest blir pumpet ørene fulle av løgn fra NRK, TV2, Aftenposten, VG, Dagbladet osv.
HVA er egentlig FrP? Lytt nøye nå.IKKE annet enn en korrupt gjeng inne i denne V-H aksen på stortinget som kjører en hemmelig agenda UTEN folkets tillatelse i Norge.
Hvorfor kan man ikke få åpnet gluggene- å fortelle ALLE og enhver at det er NYTTELØST å stemme på disse morderne?
Det skjer INTET til bedring for oss - bare for dem som sitter der og blir feitere og feitere for hver dag. Og vi blir slankere og slankere til det skrangler i senga.
Dere MÅ zooome ut av denne V-H aksen- fordi det er et rottereir og et skalkeskjul for HEMMELIGHOLD og snusk. Det har det vært i over 76 år nå. Det ble egentlig værre etter at Kongen rømte landet med halen mella bena i 1940- tok gullet med seg. Dette er årsaken til at VI ikke har noen konge i dag.
Dere- vi er alle blitt grundig lurt! Les mer om disse som innehar så stor tillitt at de kan drepe oss som fluer: Ja, det er denne V-H aksen som dere nytteløst låner bort deres meget kostbare ører til. Hør en sak, SLUTT med det!!
viewtopic.php?f=106&t=3107BmOnline Diskusjonsforum Norge • Se emne - Hadde Lundkommisjonen rett?
bmonline.no
[size=150][color=#0000FF]Det som er så GALE jo- FOLK flest blir pumpet ørene fulle av løgn fra NRK, TV2, Aftenposten, VG, Dagbladet osv.
[/color][/size]
[size=200][color=#FF0000]HVA er egentlig FrP? Lytt nøye nå.[/color][/size]
[quote]IKKE annet enn en korrupt gjeng inne i denne V-H aksen på stortinget som kjører en hemmelig agenda UTEN folkets tillatelse i Norge.[/quote]
Hvorfor kan man ikke få åpnet gluggene- å fortelle ALLE og enhver at det er NYTTELØST å stemme på disse morderne?
Det skjer INTET til bedring for oss - bare for dem som sitter der og blir feitere og feitere for hver dag. Og vi blir slankere og slankere til det skrangler i senga.
[quote]Dere MÅ zooome ut av denne V-H aksen- fordi det er et rottereir og et skalkeskjul for HEMMELIGHOLD og snusk. Det har det vært i over 76 år nå. Det ble egentlig værre etter at Kongen rømte landet med halen mella bena i 1940- tok gullet med seg. Dette er årsaken til at VI ikke har noen konge i dag.[/quote]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=60M3pt0ol9A&fbclid=IwAR3wBR5Qx99Q2Fft8DbwXlGcHGen_MUzqVQ3nb6xqMILGfiBB8YoOTY9JHw[/youtube]
[size=200]Dere- vi er alle blitt grundig lurt! Les mer om disse som innehar så stor tillitt at de kan drepe oss som fluer: Ja, det er denne V-H aksen som dere nytteløst låner bort deres meget kostbare ører til. Hør en sak, SLUTT med det!!
[/size]
http://bmonline.no/forum/viewtopic.php?f=106&t=3107
BmOnline Diskusjonsforum Norge • Se emne - Hadde Lundkommisjonen rett?
bmonline.no