Et Godt Nyttår til mine mange lesere!

Globalistene er i ferd med å ødelegge Norge, Sverige, Danmark og Europa. Merk dere at Grunnlovens Far Falsen, hadde en tredeling i sin plan for Grunnloven, dvs makten skulle tredeles, slik at man kunne oppnå et fullkomment demokrati, i stedet for dagens parti-diktatur.

Slik ble statens overformynderi til, ved å ha sine hender i både det økonomiske liv- det Rettslige liv og det Kulturelle liv, hvor staten kun skulle ha det rettslige liv å styre med.

Moderator: Goliat

Forumregler
Nasjonale interesser er å ivareta våre barn, vår kultur og vårt land. Igjennom generasjoner har våre fedre bygget opp velstanden i Norge, en velstand som globalistene nå river ned.

Et Godt Nyttår til mine mange lesere!

UNREAD_POST BmOnline » Tor Jan 01, 2026 9:08 am

Stor takk til mine faste lesere og venner.

Det går nå mot lysere dager på flere vis.
Også takk til President D J Trump.

Forums Admin
BmOnline
Brukerens avatar
BmOnline
Admin
 
Innlegg: 2767
Registrert: Ons Nov 05, 2008 2:44 pm
Bosted: Norge, som kunne vært det vakreste sted på jord
Norsk er best: 0

Stort besøkstall på forumet..

UNREAD_POST Forums_Admin » Tir Mar 24, 2026 11:25 am

Ja, kjære lesere- på BmOnline Forum. :D
Nå har jeg sett over statistikken- og der står det- at det høyeste antall lesere på forumet var 501 lesere pålogget. Og det sier litt om hvor stor interessen er for å lese sannheten om Norge og verden.

Nå er President Trump's rengjøring i Verden i ferd med å nå målstreken.

Wanted by Trump as US Team leader.jpg
Wanted by President Donald J Trump.
Wanted by Trump as US Team leader.jpg (17.74 KiB) Vist 59 ganger
Forums_Admin
 


Gå til Norgesforum

Hvem er i forumet

Brukere som leser i dette forumet: Ingen registrerte brukere og 0 gjester